Konkurs „Blogowanie pod jemiołą”

Co to za święta bez prezentów? To tak jak Mikołaj bez renifera, renifer bez czerwonego nosa, czerwony nos bez grzanego wina, grzane wino bez goździków, goździki bez… Nie prowokujcie – mogłabym tak bez końca!

Czytelników jest jednak dużo, blogerów – mało, dlatego w tym roku postanowiliśmy obdarować jedną wyjątkową osobę, która najlepiej wypełni postawione przed nią zadanie. Nagrodą – świątecznym prezentem od Blogerów biorących udział w akcji będzie voucher o wartości 240 złotych do wydania w księgarni Empik. Co należy zrobić, żeby zdobyć tę nagrodę? 

OTO ŚWIĄTECZNE ZADANIE KONKURSOWE:

Nagraj video lub napisz artykuł lub stwórz mapę myśli lub animację w odpowiedzi na temat

„Dlaczego warto uczyć się języków obcych?”

Swoją pracę należy wysłać w terminie od 1.12.2016 do 27.12.2016 do godz. 23:59 na adres blogowaniepodjemiola@gmail.com z dopiskiem w temacie Jemiołowy konkurs. Specjalna komisja złożona z Blogerów i Organizatorów Konkursu oceni otrzymane prace pod kątem kreatywności, oryginalności i wkładu pracy. Pamiętajcie, że Wasze prace mogą zawierać wyłącznie elementy – grafiki i treści stworzone przez Was lub pobrane z legalnych źródeł (np. zdjęcia z pixabay). Przedstawiona praca nie może być użyta przy okazji innych konkursów.

Zwycięzca zostanie ogłoszony w pierwszym tygodniu stycznia 2017 na blogu Kulturowo-Językowi oraz w mediach społecznościowych. Jeśli zwycięzca przegapi tę doniosłą chwilę, skontaktujemy się z nim drogą mailową!

Pamiętajcie, że biorąc udział w naszym konkursie wyrażacie zgodę na to, że Wasza praca zostanie wykorzystana w późniejszym terminie w mediach społecznościowych bloga Kulturowo-Językowi.

To jak? Gotowi do działania? Macie już jakieś pomysły, w jaki sposób zdobyć prezent świąteczny z akcji Blogowanie Pod Jemiołą? Mam nadzieję, że NIE… i że ta kusząca nagroda główna przypadnie właśnie mnie! Bo przecież 240 zł do przehulania w księgarni to jak krem na wuzetce dla wszystkich tych, którzy kochają uczyć się i czytać. A tutaj jest ich przecież niemało – więc grzejemy mózgi i do dzieła!

PS: Koniecznie zapoznajcie się z REGULAMINEM KONKURSU.

REGULAMIN KONKURSU

 1. Zadanie konkursowe

Nagraj video lub napisz artykuł lub stwórz mapę myśli lub animację w odpowiedzi na temat

„Dlaczego warto uczyć się języków obcych?”

 1. Nagrodą w konkursie jest voucher w wysokości 240 PLN na zakup książek w księgarni Empik.
 2. Pracę konkursową należy przesłać na adres blogowaniepodjemiola@gmail.com z dopiskiem w temacie Jemiołowy konkurs do 27.12.2016 do godz. 23:59.
 3. Organizatorem konkursu są Blogi Językowe i Kulturowe.
 4. Konkurs trwa od 12.2016 do 27.12.2016 do godz. 23:59.
 5. W konkursie może wziąć udział każdy, za wyjątkiem Organizatorów i Blogerów biorących udział w akcji.
 6. Nadesłane prace zostaną ocenione przez Organizatorów i Blogerów biorących udział w akcji, którzy będą brać pod uwagę kreatywność, oryginalność i wkład pracy.
 7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w pierwszym tygodniu stycznia 2017 na blogu Kulturowo-Językowi oraz w mediach społecznościowych. A ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową.
 8. Praca konkursowa nie mogła i nie może zostać użyta przy okazji innych konkursów. Musi być ona stworzona specjalnie na Jemiołowy Konkurs.
 9. Elementy znajdujące się na grafice/infografice/filmie powinny być pobrane z legalnych źródeł (np. pixabay.com) lub z osobiście zrobionych zdjęć.
 10. Grafikę można wykonać samodzielnie lub przy użyciu bezpłatnych programów typu canva.com, picmonkey.com
 11. Zastrzegamy sobie możliwość wykorzystania nadesłanych prac w późniejszym terminie w naszych social mediach.
 12. Poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu.

 

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.