Share Week 2017

W tym roku postanowiliśmy przyłączyć się do trwającego w sieci Share Week’a i przedstawić Wam 3 bardzo fajne blogi, które chcemy docenić za ich twórczość i obecność w sieci.

Share Week to akcja blogerska organizowana od 2012 przez Andrzeja Tucholskiego.  Ideą tej akcji jest polecanie przez blogerów innych blogerów. Wystarczy na swoim blogu polecić 3 blogi, a potem zgłosić je w specjalnym formularzu na blogu Andrzeja.

Na co dzień bardziej skupiamy się na swoich blogach i często zapominamy powiedzieć komuś, że on też wykonuje świetną robotę. A przecież nie czytamy tylko swojego bloga, zaglądamy także do innych. Nierzadko te osoby nas inspirują, zachęcają do rozwoju i sprawiają, że świat online jest przyjemniejszy. Zrobiliśmy w naszej grupie szybki brainstorming i wybraliśmy 3 blogi, które chcemy Wam polecić.

Englishake – blog o języku angielskim

Konkret, doskonała pigułka wiedzy, spójność wpisów, doskonale zaplanowany social. Młody blog, ale od początku świetnie zaplanowany i przemyślany. Widać ogrom pracy i dyscypliny. Jesteśmy pod wrażeniem!

Peterlin 

Kopalnia wiedzy o językach mało znanych w Polsce, takich jak np. perski, lezgiński czy języki afrykańskie.

Język maryjski

Skromna w formie i coraz bogatsza w treść baza wiedzy o języku maryjskim – prawdopodobnie jedyne takie polskojęzyczne źródło.

A Wy jakie blogi czytacie?

P.S. Pamiętacie, że dzisiaj na naszych blogach trwa akcja „W 80 blogów dookoła świata”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s