Konkurs „Blogowanie pod jemiołą 2017″

Jak co roku spotykamy się w tym fantastycznym gronie, by wspólnie odliczać do świąt, dowiadywać się ciekawych rzeczy i obdarowywać się prezentami. Nasi blogerzy oraz partnerzy zamieniają się w świętych Mikołajów i rozpieszczają wszystkich wielbicieli podróży oraz języków obcych.

Jeśli chcecie powalczyć o super nagrody i rozpocząć Nowy Rok z przytupem, zapraszamy do naszego konkursu! Trzy najlepsze osoby otrzymają dowolną książkę od wydawnictwa Lingea wraz z dodatkowym rabatem 25% na całą ofertę, dowolną książkę od wydawnictwa Preston Publishing, trzy roczne dostępy do kursów na platformie Lerni i na platformie Multikurs.

Oprócz tego mamy dla Was wszystkich rabat w wysokości 25% na ofertę wydawnictwa Preston Publishing (rabat nie dotyczy pozycji, które objęte są innym rabatem) ważny od 01.12.2017 do 24.12.2017 godz. 23:59:59 na hasło JEMIOLA. Oraz rabat w wysokości 40% na całą ofertę platformy Multikurs.pl również na hasło JEMIOLA ważny do końca roku 2017.

 

Co należy zrobić, żeby zdobyć tę nagrodę?

 

OTO ŚWIĄTECZNE ZADANIE KONKURSOWE:

Jakie słowo w języku obcym kojarzy Ci się ze Świętami i dlaczego?

Swoją odpowiedź należy wysłać w terminie od 01.12.2017 do 27.12.2017 do godz. 23:59 na adres blogowaniepodjemiola@gmail.com z dopiskiem w temacie Jemiołowy konkurs . Specjalna komisja złożona z Blogerów i Organizatorów Konkursu oceni otrzymane podpowiedzi pod kątem kreatywności, oryginalności i wkładu pracy.

Zwycięzca zostanie ogłoszony w pierwszym tygodniu stycznia 2018 na blogu Kulturowo-Językowi oraz w mediach społecznościowych. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i przez tydzień będziemy czekać na odpowiedź.

Oj, szykuje się niezła gratka dla uczących się języków obcych! Tyle dobroci w jednym miejscu! Już zacieram ręce i zastanawiam się, jak odpowiedzieć na świąteczne pytanie. Wróć… nie mogę! Nie mogę wziąć udziału w konkursie, bo przecież go organizuję… No cóż, mam nadzieję, że Wy dobrze wykorzystacie tę okazję i te wspaniałe nagrody powędrują właśnie do Was. Do dzieła!

PS: Koniecznie zapoznajcie się z REGULAMINEM KONKURSU.

 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Zadanie konkursowe

Jakie słowo w języku obcym kojarzy Ci się ze Świętami i dlaczego?

 1. Nagrodą w konkursie są 3 książki od wydawnictwa Lingea wraz z dodatkowym rabatem 25% na całą ofertę, 3 książki od wydawnictwa Preston Publishing, trzy roczne dostępy do kursów na platformie Lerni i na platformie Multikurs.
 2. Zgłoszenie konkursowe należy przesłać na adres blogowaniepodjemiola@gmail.com z dopiskiem w temacie Jemiołowy konkurs do 27.12.2017 do godz. 23:59.
 3. Organizatorem konkursu są Blogi Językowe i Kulturowe.
 4. Fundatorami nagród są wydawnictwo Lingea, wydawnictwo Preston Publishing, Lerni oraz Multikurs.
 5. Konkurs trwa od 01.12.2017 do 27.12.2017 do godz. 23:59.
 6. W konkursie może wziąć udział każdy, za wyjątkiem Organizatorów i Blogerów biorących udział w akcji.
 7. Nadesłane odpowiedzi zostaną ocenione przez Organizatorów i Blogerów biorących udział w akcji, którzy będą brać pod uwagę kreatywność, oryginalność i wkład pracy.
 8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w pierwszym tygodniu stycznia 2018 na blogu Kulturowo-Językowi oraz w mediach społecznościowych. A ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową.
 9. Zastrzegamy sobie możliwość wykorzystania nadesłanych prac w późniejszym terminie w naszych social mediach.
 10. Poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu.

WYNIKI KONKURSU:

Z radością zawiadamiamy, że zwycięzcami naszego konkursu są:

 • Alla Ozhyievska
 • Natalia Pałubicka
 • Miłosz Gapsa

Serdecznie gratulujemy! Napisaliśmy właśnie do Was wiadomość e-mail ze szczegółami. Na odpowiedź czekamy zgodnie z regulaminem przez tydzień.

Reklama

3 uwagi do wpisu “Konkurs „Blogowanie pod jemiołą 2017″

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.