Uczestnictwo

Działamy w ramach zamkniętej grupy Blogi językowe i kulturowe na Facebooku, w której dzielimy się wiedzą z zakresu języków obcych i kultur różnych krajów, przydatnych narzędzi do prowadzenia bloga i promocji w Internecie czy informacjami o wspólnych akcjach blogerskich.

Możesz dołączyć do naszej grupy jeżeli:

1. Prowadzisz blog o tematyce językowo-kulturowej, edukacji językowej, podróżach (jeśli na blogu jest mowa także o języku i kulturze)

  • Twój blog ma charakter osobisty, tekstowy (dopuszczalne elementy vloga) – nie jest to blog o charakterze biznesowym, komercyjnym, służący tylko do reklamowania Twoich produktów i usług
  • jest prowadzony przez maksymalnie dwie osoby (np. para, przyjaciele). Nie może to być zespół redakcyjny
  • istnieje minimum 6 miesięcy i jest na bieżąco aktualizowany (przez ostatnie pół roku ukazało się na nim minimum 12 wpisów)
  • jest prowadzony w języku polskim (blogi dwujęzyczne też są dopuszczalne) z dbałością o poprawność merytoryczną, ortograficzną i interpunkcyjną

2. Po wstępnym zatwierdzeniu Twojego zgłoszenia umieścisz na stronie głównej swojego blogu logo naszego projektu i podlinkujesz je do nas:

Link do pobrania logo

Link do strony głównej: https://kulturowojezykowi.wordpress.com/

3. Weźmiesz udział przynajmniej w trzech mini akcjach (np. “Z piosenkami dookoła świata”, “W 80 blogów dookoła świata”) i w jednej dużej akcji (np. “Blogowanie pod jemiołą”) w ciągu roku. Opisy naszych akcji znajdziesz w zakładce Akcje blogerskie. Jako członek grupy będziesz też o nich na bieżąco informowany.

Jak wysłać zgłoszenie?

1. Zaloguj się do Facebooka i wyślij zgłoszenie z prośbą o dołączenie do grupy https://www.facebook.com/groups/jezyki.kultura/

2. Odpowiedz na trzy pytania:

3. Pamiętaj, że brak udzielenia odpowiedzi na jakiekolwiek z powyższych pytań w ciągu tygodnia skutkuje odrzuceniem Twojego zgłoszenia.

4. Zgłoszenia są rozpatrywane przez administratorów grupy w ciągu miesiąca. W przypadku wątpliwości będziemy się z Tobą kontaktować za pośrednictwem Facebooka.

5. Nowemu członkowi grupy może zostać przydzielony tzw. opiekun, czyli osoba, która pomoże w korzystaniu z różnych opcji grupy oraz z którą będzie się można kontaktować w razie pytań.

 

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

 

Reklama