Akcje blogerskie

W ramach projektu Blogi językowe i kulturowe organizowane są następujące akcje blogerskie:

W 80 blogów dookoła świata

W 80 blogów dookoła świataCykliczne wydarzenie, które odbywa się co miesiąc. Wspólnie wybieramy jeden temat związany z kręgiem naszych zainteresowań i przygotowujemy w oparciu o niego wpisy – każdy z innego punktu widzenia, a czasem i innego kraju.

Więcej informacji


Z piosenkami dookoła świata

lista przebojowComiesięczna akcja, podczas której tworzymy listę piosenek z różnych krajów i umieszczamy na naszym kanale w Youtube.

Więcej informacji


Wpis tematyczny

wpisy tematyczne

Comiesięczna akcja, podczas której przypominamy sobie i czytelnikom wcześniej tworzone przez nas teksty. Łączy je wspólny temat.

Więcej informacji


Tydzień Książki

tydzień książki

Akcja zorganizowana w marcu 2017 roku w związku z nadchodzącymi międzynarodowymi świętami poświęconymi czytaniu książek.


Miesiąc Języków

 

miesiącjęzyków1 (1)Akcja zorganizowana we wrześniu 2015, 2016 i 2017 roku związana z obchodami Europejskiego Dnia Języków, który przypada na 26 września. Z tej okazji na wielu blogach pojawiły się wpisy poświęcone wybranym językom.


Znajdź wielkanocne jajeczko

wielkanocne jajeczko _3Akcja, która odbyła się w dniach 29.03-01.04.2015 przed Świętami Wielkanocnymi.


Blogowanie pod jemiołą

logo blogowaniaWydarzenie, które odbyło się w grudniu 2014, 2015 i 2016 roku. Przez cały miesiąc publikowaliśmy po jednym wpisie dziennie (łącznie 24 publikacje) o tematyce świątecznej zgodnie z ideą kalendarza adwentowego.

 

Akcja wakacyjna – e-book

Akcja zorganizowana w sierpniu 2017 roku, w której zebraliśmy teksty naszych blogerów i opublikowaliśmy e-book z najciekawszymi miejscami do odwiedzenia z 9 krajów: Francji, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Czech, Gruzji oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Reklama