Znajdź wielkanocne jajeczko – zasady konkursu

wielkanocne jajeczko _3Już jutro zaczynamy zabawę i naszą akcję „Znajdź wielkanocne jajeczko” . Zanim to jednak nastąpi, chcielibyśmy podzielić się z Tobą kilkoma informacjami, które pozwolą Ci odnaleźć się w organizacyjnych kwestiach naszej akcji.

Od jutra aż do 1 kwietnia na naszych blogach będą pojawiały się specjalne wpisy z ukrytymi, niepasującymi do całości „jajeczkami”. Krótkie podsumowanie i linki do tych wpisów znajdziesz tu na naszym blogu grupowym także od jutra. Każdy z blogerów będzie miał przygotowany dla Ciebie mały prezent- nagrodę. A każdy z naszych czytelników będzie mógł liczyć na rabat 20% na zakupy w internetowym sklepie PONS’a. Wystarczy do dnia 06.04.2015 wpisać magiczne hasło 20PROJAJECZKO, a kwota w Twoim koszyku pomniejszy się o 20%.

rabat20projajeczkoDATA

Postanowiliśmy jednak wyróżnić osobę, która będzie miała najwięcej determinacji do znalezienia jak największej liczby ukrytych jajek i zrobi to jak najszybciej. Dla takiej osoby przygotowaliśmy nagrodę specjalną, którą będą wybrane przez Zwycięzcę pozycje ze strony pons.pl o wartości nieprzekraczającej 300 zł (ufundowane przez Wydawnictwo PONS) oraz roczna prenumerata magazynu National Geographic (ufundowana przez blogerów biorących udział w akcji).

Mamy także nagrody dla osób, które zajmą kolejno drugie i trzecie miejsce.

II miejsce: wybrane przez Zwycięzcę pozycje ze strony pons.pl o wartości nieprzekraczającej 200 zł (ufundowane przez Wydawnictwo PONS).

III miejsce: wybrane przez Zwycięzcę pozycje ze strony pons.pl o wartości nieprzekraczającej 100 zł (ufundowane przez Wydawnictwo PONS).

11081640_10204098998535228_1855245058_n

Wszystkie zebrane jajeczka możesz umieścić w specjalnie przygotowanym formularzu do dnia 05.04.2015. Pamiętaj, że nie będziesz mieć możliwości edycji formularza, dlatego z wpisaniem odpowiedzi poczekaj na wszystkie wpisy z naszej akcji. Jeśli nie chcesz przegapić wpisów, polub naszą stronę na Facebooku lub/i dołącz do specjalnego wydarzenia.

Plan publikacji wraz z opisem blogów znajdziesz TUTAJ.

Poniżej znajdziesz szczegółowy regulamin naszego konkursu.

REGULAMIN KONKURSU „ZNAJDŹ WIELKANOCNE JAJECZKO”
1. Organizatorem konkursu, czuwającym nad jego prawidłowym przebiegiem, jest grupa blogerów językowo-kulturowych zrzeszonych na blogu https://kulturowojezykowi.wordpress.com/.
2. Konkurs jest otwarty a udział w nim jest bezpłatny.
3. Konkursu trwa od 29 marca do 5 kwietnia 2015 r.
4. Ostateczny termin przesłania odpowiedzi to 5 kwietnia 2015 r. o godzinie 23:59 czasu polskiego.
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu tygodnia, czyli do 12 kwietnia, na blogu https://kulturowojezykowi.wordpress.com/.
6. Zadaniem Uczestników jest odnalezienie „ukrytych jajeczek”, czyli słów niepasujących do konktekstu we wpisach opublikowanych w ramach akcji na 21 blogach w okresie od 29 marca do 1 kwietnia włącznie.
7. Zwycięzcą zostanie Uczestnik, który odnajdzie najwięcej „jajeczek”. W przypadku kilku zgłoszeń z jednakową liczbą „jajeczek” decyduje kolejność zgłoszeń- zwycięża osoba, która przesłała je jako pierwsza.
8. Nagrody za drugie i trzecie miejsce zostaną przyznane osobom, które nadesłały odpowiedzi jako następne w kolejności.
9. Odpowiedzi należy wpisać w specjalnie do tego przygotowanej ankiecie znajdującej się TUTAJ.
10. W ankiecie konkursowej Uczestnik podaje również swoje imię lub nick oraz aktualny adres mailowy.
11. Adresy mailowe Uczestników zostaną wykorzystane do kontaktu wyłącznie w przypadku wygranej i nie będą rozpowszechniane, a po zakończeniu konkursu zostaną usunięte.
12. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.
13. Nagrody w konkursie to:
I miejsce: wybrane przez Zwycięzcę pozycje ze strony pons.pl o wartości nieprzekraczającej 300 zł (ufundowane przez Wydawnictwo PONS) oraz roczna prenumerata magazynu National Geographic (ufundowana przez blogerów biorących udział w akcji).
II miejsce: wybrane przez Zwycięzcę pozycje ze strony pons.pl o wartości nieprzekraczającej 200 zł (ufundowane przez Wydawnictwo PONS).
III miejsce: wybrane przez Zwycięzcę pozycje ze strony pons.pl o wartości nieprzekraczającej 100 zł (ufundowane przez Wydawnictwo PONS).
14. Informację o tytułach wybranych pozycji ze strony pons.pl należy przesłać najpóźniej w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników Konkursu.
Reklama

2 uwagi do wpisu “Znajdź wielkanocne jajeczko – zasady konkursu

  1. Wysłane! Czasami było naprawdę ciężko, na jednym niemieckim blogu przeczytałam tekst 20 razy 😀 Ale warto było, to była świetna zabawa!
    Wspaniała akcja, świetny pomysł 🙂
    Pozdrawiam i życzę wesołych świąt! 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.